czwartek, 14 kwietnia 2016

Opony rowerowe na sezon 2016

opony rowerowe
Opony rowerowe stanowią bardzo istotny element naszego pojazdu, więc należy o nie dbać, a w razie konieczności szybko wymienić. Pamiętajmy, że ogumienie z wytartym bieżnikiem stwarza dla nas ogromne zagrożenie, ponieważ opona cechuje się wtedy bardzo słabo przyczepnością. Przyjrzyjcie się więc uważnie waszym rowerom i w razie potrzeby zainwestujcie w nowe opony. Na szczęście w tym roku jest w czym wybierać.

Bontrager

bontrager
Opony rowerowe tej firmy od lat cieszą się wysokim uznaniem. Najlepiej świadczy o tym fakt, że Trek domyślnie umieszcza je w swoich jednośladach. Jeżeli poszukujcie solidnych opon, które świetnie spiszą się w terenie, ale i dadzą radę w mieście, możecie zdecydować się na zakup modelu XR4. Ten super wytrzymały produkt szczególnie dobrze spisuje się tam, gdzie konkurencja ma problemy – na żwirze i kamienistym podłożu. Stanowi to zasługę niezwykle skutecznych kolców bocznych. Bontrager nie zapomina także o cyklistach, którzy poruszają się jedynie po mieście. Specjalnie dla nich przygotował modele z serii R2 i R3. Opony te charakteryzuje połączenie świetnych właściwości z bardzo atrakcyjnym wyglądem. Ich lekka i wytrzymała konstrukcja zapewnia świetny komfort jazdy i bardzo zadowalający poziom przyczepności. Znajdziemy ogumienie z paskami w kolorze żółtym, czerwonym czy beżowym. W połączeniu z pasującą barwą roweru zapewni to bardzo korzystny efekt wizualny. 

Deli Tires

deli
Producent ten, który może pochwalić się ponad 50-letnim doświadczeniem w branży, kieruje swoją ofertę głównie do rowerzystów poruszających się po mieście. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim model SA 230. Zapewnia on bezpieczeństwo i wygodę w każdych warunkach pogodowych. Rowki świetnie odprowadzają wodę oraz sprawiają, iż rower świetnie spisuje się na zakrętach. Opony rowerowe SA 230 stanowią połączenie dobrych właściwości jezdnych, skutecznego odprowadzania wody i, co dla niektórych bardzo ważne w przypadku rowerów miejskich, oryginalnego oraz ciekawego wyglądu. Do wyboru mamy dwa warianty kolorystyczne. Pierwszy z nich stanowi biały, który znakomicie może komponować się z czarnymi jednośladami. Drugi to niebieski, czyli propozycja dla osób szukających nietypowych rozwiązań kolorystycznych.

Inni producenci

opony rowerowe
Na rynku znajdziemy wielu producentów i nie sposób ich wszystkich opisać, więc podam tutaj kilka ciekawych propozycji różnych marek. Dwa bardzo ciekawe produkty w swojej ofercie ma Maxxis. Pierwszy z nich stanowi model BMX M-Tread, który jest świetną propozycją dla sympatyków bmxów. Zapewnia dobrą przyczepność i komfort użytkowania. Drugi produkt to Detonator, czyli wybuchowa propozycja inspirowana wyścigami. Świetnie sprawdzi się na każdym rodzaju nawierzchni asfaltowej. Z kolei firma Vittoria oferuje nam bardzo eleganckie opony rowerowe. Model Voyager stanowi połączenie klasycznego wyglądu z najnowszą technologią zapewniającą niezwykły komfort niezależnie od pogody oraz bardzo długą żywotność. Ciekawy model w swojej ofercie posiada też Kenda – Flame w kolorze beżowym wygląda bardzo estetycznie oraz wyróżnia się dużą uniwersalnością. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz